Kursy dla firm


business

Specjalizujemy się w kształceniu osób, które aktywnie używają lub w przyszłości będą używały języków obcych,  zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.Możemy we współpracy z Państwem przygotować kurs językowy ściśle dopasowany do Państwa potrzeb, uwzględniający nie tylko czas, miejsce, czy intensywność zajęć ale i tematykę branżową.

OFERUJEMY:

 • kursy językowe ogólne i specjalistyczne

 • stałą opiekę metodyczną

 • kursy grupowe i indywidualne

 • kursy intensywne

 • kursy wielomiesięczne o zróżnicowanym stopniu intensywności

 • platformę e-lerningową (j.angielski)

 • uczymy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, norweskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, polskiego

KORZYŚCI z nauki języka obcego w Akademii Językowej:

 1. Oszczędność czasu i pieniędzy

Średnio (dla języka angielskiego) osiągnięcie poziomu FCE metodą tradycyjną zajmuje ok. 600 godzin, natomiast Direct Method for English umożliwia to już po 370 godzinach. Otrzymujecie Państwo zysk w postaci ok. 230 godzin czasu Waszych pracowników. Dodatkowo godzina lekcyjna w naszej szkole trwa 50 minut! W stosunku do tradycyjnych 45 minutowych lekcji daje to Państwu zysk w postaci 1 lekcji co 10 zajęć!

 1. Rozwój zawodowy pracowników zwiększa zyski firmy

Dobrze wyszkolona, wielojęzyczna kadra jest wizytówką firmy i szansą na zdobycie nowych klientów i podpisanie zyskownych kontraktów. To właśnie ci pracownicy wprowadzą Waszą firmę na zagraniczne rynki.

 1. Szybkie efekty

Stosujemy metody bezpośrednie (Direct Method for English, Direktes Deutsch, Espa?ol Directo Pyccknn, Francais), które polegają na rozwijaniu czterech głównych sprawności językowych, umożliwiających sprawną komunikację w języku obcym. Zakładają one aktywne używanie języka obcego już od pierwszej lekcji, co bardzo szybko pozwala przełamać barierę językową

 1. Darmowe lekcje próbne

Zanim rozpoczną Państwo z nami naukę pragniemy zaprezentować Państwu naszą metodę. Zorganizujemy specjalnie dla Państwa darmową lekcję próbną. Zajęcia mogą odbyć się w siedzibie Państwa firmy lub na terenie naszej szkoły. Osoby indywidualne zapraszamy do naszych oddziałów.

 1. Platforma internetowa

Każdy uczestnik naszego kursu otrzymuje na naszej platformie internetowej dodatkowych 100 lekcji gratis. (dot. Języka angielskiego)

 1. Elastyczne terminy zajęć

Zajęcia prowadzimy w wybranym przez Państwa terminie i miejscu. Uczymy przez 6 dni w tygodniu w godzinach od 7:30 do 20:30 (soboty do 14:30)

 1. Atrakcyjne ceny

Oferujemy atrakcyjne ceny, uwzględniające częstotliwość zajęć, ilość grup oraz długość obowiązywania umowy.